Dziś mamy:  03 / 05 / 2024 „Człowiek jest tak zajęty zarabianiem na życie, że zapomina żyć”- Margaret Fuler

Wakacyjne życzenia

Szanowni Rodzice,  Drodzy Uczniowie!
Pracownicy LO nr XVII im. A. Osieckiej we Wrocławiu! Serdecznie dziękuję za całoroczną współpracę, za wspólnie spędzone chwile. Gratuluję wyników na świadectwach promocyjnych i otrzymanych nagród. Gratuluję także tych małych sukcesów, okupionych trudem i ciężką pracą. Jestem przekonana, że wszystko to zaowocuje w przyszłości.
Życzę Wszystkim udanego wypoczynku: cudownej pogody, spotkania wspaniałych przyjaciół, przeżycia fantastycznych przygód, czasu dla siebie, inspirującej lektury i wędrówki bez końca… Życzę ubogacenia, jakie daje człowiekowi „wielki świat” i szczęśliwego powrotu do naszego „małego świata”, którym jest Siedemnastka. Wracajcie cali i zdrowi.
Do zobaczenia 4 września!
Małgorzata Iwankiewicz